[ad_1]

 

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın, AK Parti Keşan İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, Belediye Meclis Üyeleri Şafak Uslu ve Tarık Uysal ile birlikte MHP İlçe Başkanlığı binasına gelen Mustafa Helvacıoğlu’nu, MHP İlçe Başkanı Adnan İnan ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

 

“ÖNCELİĞİMİZ KEŞAN”

 

Ziyarette konuşan MHP İlçe Başkanı Adnan İnan, “Bizim önceliğimiz Keşan ve yine beraber olmak içimizden geçiyor. Ancak genel merkezlerimiz ne derse ona uyacağız. İnşallah kısa zaman içerisinde hayırlı bir haber alırız. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz” dedi.

 

“KEŞAN İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

 

Daha sonra söz alan AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP’nin 55. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, “Cumhur İttifakı olarak ülke genelinde güzel bir mücadele var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ülkemizin çıkarları için mücadele ediyor. Biz de Keşan’da son 5 yılda çok iyi işler yaptık. Ağabey kardeş gibi iyi hizmetler yaptık ve bundan sonra da yapacağız. Daha çok çalışmamız lazım. En kısa zaman Keşan’da da ittifakımız oluşacağına kanaat getiriyorum. 

 

 

Biz hiç ayrılmadık ve hep birlikteydik. Keşan için elimizi taşın altına koyduk. Halkımız teveccüh gösterirse bir 5 yıl daha Cumhur İttifakı olarak hizmet etmek istiyoruz. Gerçekten Keşan’da çok güzel bir birlikteliğimiz oldu ve parmakla gösteriliyoruz. Birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Keşan’a çok güzel şeyler kazandıracağız. Bizim için Keşan önemli. Keşan’a ne katabiliriz diye yola çıktık. Durmak yok hep birlikte yola devam. Bu vesileyle Kurucu Genel Başkan Alparslan Türkeş ve rahmete kavuşmuş tüm büyüklerimize Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.  

 

“5 YILI HUZUR İÇERİSİNDE HİZMET EDEREK GEÇİRDİK”

 

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da Cumhur İttifakı ortaklığının büyük takdir gördüğünü dile getirerek, “6’lı, 7’li masalar geldi geçti ama Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı duruşu dünyaya örnek oldu. Başbuğ Alparslan Türkeş’i de rahmetle anıyorum. 55 yılın sonunda Keşan’da da geçtiğimiz 5 yıl boyunca büyüklerimize mahcup olmadık. 

 

 

İki büyüğümüze borcumuzu Keşan Belediye Başkanlığı’nı Cumhur İttifakı bayrağı ile taçlandırarak yerine getirdik. Trakya’da MHP ve AK Partimizin ortaklığı hizmetle karşılık buldu. 5 yılı huzur içerisinde hizmet ederek geçirdik. İddia ediyorum Keşan’daki birlikteliğimiz tüm Türkiye’ye örnek oldu. İki başkanımız ve yönetimlerinden kaynaklanan bir huzur tablosu oluştu. İki ilçe başkanıma da teşekkür ediyorum. Maçın birinci yarısını bitirdik. İkinci yarısı var bu işin. İkinci yarı için enerjimiz yüksek ve heyecanlıyız. Derdimiz ne yaptık ve neler yapacağız. Küçük yarışmacılar rakipleriyle uğraşırlar. Allah’ın izniyle yine Cumhur İttifakı olarak beraber olacağız. Beraber çıktık yola ve beraber yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Haber / İrem BANÇO 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *