[ad_1]

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Malkara’yı ziyaret etti. Cumhur İttifakı’nın yöneticileri ile birlikte basın mensuplarıyla buluşan Yüksel, ‘Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik’ vizyonuyla Malkara için belirlediği değişim, gelişim ve dönüşüm hedeflerini anlattı.

 

“MALKARA’MIZ HAK ETTİĞİ YERLERE GELEMEDİ”

 

Yüksel, AK Partili belediye yönetimlerinin ardından son 10 yılda Malkara’ya yeterli hizmetin ulaşmadığını belirterek, “Malkara’mız ne yazık ki yıllardır hak ettiği yerlere gelemedi. Ancak önümüzdeki 5 yıl içinde Malkara’yı hak ettiği konuma taşıyacağımıza dair söz veriyorum” dedi.

 

15 ŞUBAT’A KADAR AÇIKLAYACAK

 

Malkara’nın her mahallesinde yaşanacak değişim, gelişim ve dönüşümle ilgili hedeflerini paylaşan Yüksel, “Gönül veren gönül alır” ilkesiyle, halka hizmet etme azimleri olduğunu ifade etti. Su ve yol sorunları başta olmak üzere ilçenin ve genel olarak Tekirdağ’ın karşı karşıya olduğu birçok sorunu çözüme kavuşturmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ve projeler hazırladıklarını söyledi. Yüksel, 15 Şubat’a kadar tüm ilçelere vaatlerini açıklayacaklarını belirterek, “Malkara’mızın tüm sorunlarını biliyor ve çözüm için hazırız” dedi.

 

Haber / İrem BANÇO 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *