[ad_1]

 

Trakya Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Ayşekadın Yerleşkesi Yabancı Diller Yüksekokulu binasında açılan yeni yemekhaneyi ziyaret ederek, öğrencilerle yemek yedi. 

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Aydoğdu, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Handan Köksal ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Seda Yıldızeli eşlik etti.

“EN İYİ İMKANLARI SUNMA GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ”

Ayşekadın Yerleşkesi yemekhanesinde öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyerek, sohbet eden Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, yemek sırasında öğrencilerin sorun ve isteklerini dinledi. 

 

 

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Ayşekadın Yerleşkesinde yeni açılan yemekhane ile öğrencilerin ve personelin önemli bir ihtiyacını karşıladıklarını ifade ederek, “Trakya Üniversitesi olarak öğrenciyi önceleyen, öğrenci memnuniyetini sürekli yüksek tutmaya çalışan bir üniversiteyiz. Bu kapsamda öğrencilerimize eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere barınma, ulaşım, beslenme ve sosyal olanaklar açısından en iyi imkanları sunma gayreti içerisindeyiz” dedi.

Haber / Menşure KARDEŞ 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *