[ad_1]

 

Kırklareli Belediyesi tarafından kentte yaşayan kadınların hem sosyalleşmesi hem de sağlıklı yaşam çabalarına katkı sunmak adına hizmetine ücretsiz devam eden Zübeyde Hanım Kadın Spor Merkezi, 3 eğitmen eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor.

Haftanın 5 günü; zumba, pilates ve kardiyo dersleri verilen Zübeyde Hanım Kadın Spor Merkezi’nde yeni başvurular da alınıyor. Başvuru formuna merkezde ulaşabilecek olan kadınlar, sıralama ve değerlendirme sonrası, spor dallarının eğitim grubuna dahil olabiliyor.

“HEP POZİTİF AYRICALIKLA YAKLAŞTIK”

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı açıklamada, “Kırklareli’nde, yediden yetmişe, herkese hitap edecek, herkesin ilgi alanını kapsayacak nitelikli faaliyetleri, halkımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Çocuklarımıza ve kadınlarımıza hep pozitif ayrıcalıkla yaklaştık. 

İş hayatında, ev yaşamında, toplumsal işleyişin her alanında aktif olarak yer alan kadınlarımızın, sosyalleşmesi ve sağlıklı yaşaması için hizmete sunduğumuz bu spor merkezi, deneyimli eğitmenlerimizin önderliğinde, aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor” dedi.

Haber / Ebru CÜNİ 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *