[ad_1]

 

Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezi’nde görev yapan psikolog ve sosyal hizmet uzmanları tarafından engelli, yaşlı, kadın ve çocuklara psikososyal destek veriliyor.

“ÖNEMLİ BİR İHTİYACI KARŞILAMIŞ OLACAK”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Engelsiz Yaşam Merkezi’nin, bölgedeki çok önemli bir ihtiyacı karşılamış olacağını ifade ederek “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bugüne tüm çalışmalarımızı sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdik. 

Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk. Bu anlayış doğrultusunda projelerimizi hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın huzuru ve konforu için bundan sonra da durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

“HER VATANDAŞIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kapaklı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde psikolog ve sosyal hizmet uzmanlarının, engelli, yaşlı vatandaşlara, kadın ve çocuklara psikososyal destek vermeye başladığını dile getiren Albayrak, “Bize ihtiyaç duyan her vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Kapaklı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Psikolog ve Sosyal Hizmet Uzmanları tarafından verilecek psikososyal destek hizmeti için vatandaşlar 0850 459 04 04 numaralı telefondan ulaşarak randevu alabilecekler” denildi. 

Haber / Ebru CÜNİ

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *