[ad_1]

 

Edirneli esnafın her şart ve koşulda yanlarında olduklarını belirten Gürkan “2014 yılından beri esnafımızla birlikte pandemi, ekonomik kriz gibi birçok zorluk atlattık. Her şart ve koşulda esnaflarımızın yanında olduk. Yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Yönetimi ile kahvaltıda buluştu.

“ESNAFIMIZA VERDİĞİMİZ TÜM SÖZLERİ TUTTUK”

Sanayi esnafıyla sohbet eden Belediye Başkanı Recep Gürkan, önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek projeler hakkında da katılımcıları bilgilendirdi. Göreve geldiği 2014 yılından beri her şart ve koşulda esnafın yanında olduğunu ve bundan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Gürkan, “Esnafımıza verdiğimiz tüm sözleri tuttuk, esnaflarımızın isteklerini geri çevirmedik. 

2014 yılından beri pandemiden, ekonomik krize kadar birçok zorluğu birlikte aştık; birçok sıkıntıyı el birliğiyle geride bıraktık. Her şart ve koşulda esnafımızın yanındaydık, yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“YAPACAK ÇOK İŞİMİZ, YÜRÜYECEK ÇOK YOLUMUZ VAR”

 

Gürkan, “Şimdi sıra daha da fazlasında. Geleceğe daha sağlam adımlar yürümek; kent ekonomisini daha da güçlü hale getirmek için yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var. Dün olduğu gibi gelecekte de bu kenti hep birlikte yönetmeye, yarınları birlikte yazmaya devam edeceğiz” dedi. 

Edirne Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Rokovet ise sanayi esnafının daima destekçisi olduğu ve taleplerini geri çevirmediği için Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür etti. 

Haber / İrem BANÇO

 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *