[ad_1]

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sosyal Bilimler Lisesi tarafından düzenlenen “Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlama Programı” kapsamında okul bahçesinde sergilenen Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Kırklareli TSO) yerli ve milli otomobili TOGG’a öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 

Öğrencilere yeni bir misyon ve vizyon kazandırmak amacıyla düzenlenen kutlamalar kapsamında yerli ve milli otomobil TOGG’u sergilediklerini ifade eden Okul Müdürü Murat Baltalı, “Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla düzenlediğimiz kutlama programımız kapsamına ülkemizin yerli ve milli otomobili olan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamıza ait TOGG’u okul bahçemizde sergiledik. Öğrencilerimiz büyük bir ilgi ve beğeni ile incelediler” dedi. 

“NE KADAR GURUR DUYSAK AZ”

 

Baltalı, “Ülkemizin üretim gücü, Ar-Ge altyapısı ve girişimci ruhunun geldiği noktayla ne kadar gurur duysak azdır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet hedefine uygun olarak son teknolojiyle üretilen TOGG’un ülkemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Haber / İrem BANÇO 
 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *