[ad_1]

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, ilk olarak Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol’u ziyaret etti. Kaymakam Gürbüzerol ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Soytürk, ardından kaymakamlığa geçerek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında Kaymakam Gürbüzerol’dan bilgi aldı. Ziyaret sırasında Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül de yer aldı.

 

 

 

 

KOMUTANLIĞIN ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI 

 

Daha sonra TCSG-88 Komutanı SG Üsteğmen Halil Kapar’ı ziyaret eden Vali Soytürk, Kapar ve Sahil Güvenlik TCSG 88 Komutanlığı personeli tarafından karşılandı. Sahil Güvenlik Gemisi’ne geçerek Üsteğmen Kapar’dan komutanlığın çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Soytürk’e Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül ve Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol eşlik etti.

 

 

 

 

BOL VE BEREKETLİ KAZANÇLAR DİLEDİ

 

Vali Soytürk, Marmaraereğlisi ziyaretleri kapsamında Balıkçı Barınağı’nı da ziyaret etti. Balıkçı Barınağı’nda esnafların hal ve hatırını sorarak bir süre sohbet eden Vali Soytürk, bol ve bereketli kazançlar diledi. Vali Soytürk’e ziyaretleri sırasında Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül ve Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol eşlik etti. Daha sonra Ulusal Deniz Emniyeti Başkanı Bülent Sönmez’i ziyaret eden Vali Soytürk, Sönmez ve Ulusal Deniz Emniyeti Başkanlığı personeli tarafından karşılandı. Vali Soytürk ardından Ulusal Deniz Emniyeti Başkanlığı’nı gezerek, kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali Soytürk’e ziyaretleri sırasında Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol eşlik etti.

 

Haber / Buse AKIN

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *