[ad_1]
çerkezköy belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ünlü oyuncu oya başar’ın ve ebru kural’ın oynadığı ‘plastik aşklar’ isimli oyun, tiyatroseverler ile buluştu.
[ad_2]
Source link
![](https://habermarmaratv.com/wp-content/uploads/2024/01/712411086433687.webp.webp)
[ad_1]
çerkezköy belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ünlü oyuncu oya başar’ın ve ebru kural’ın oynadığı ‘plastik aşklar’ isimli oyun, tiyatroseverler ile buluştu.
[ad_2]
Source link