[ad_1]

Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri, Çerkezköy’de de etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışmalarını sürdürüyor. 

 

EKİPLER SAHADA

 

Karla mücadele çalışmaları kapsamında 2 adet tuzlama makinesi, 1 adet solüsyon tankı, 2 adet kar küreme aracı, 3 adet kepçe, 2 adet kamyon ve 2 adet de greyder ile 23 personelden oluşan ekipler, tüm mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

 

“ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORLAR”

 

Çerkezköy’deki ana arterlerin ve bağlantı yollarının açık tutulması ve vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamaması için ekiplerin özveri ile çalıştığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kentimizde etkili olan kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için tüm ekiplerimiz seferber oldu. Başta ana arterler olmak üzere tüm yollarımızda karla mücadele çalışmaları başarılı bir şekilde devam ediyor. Kar temizleme, tuzlama ve solüsyon çalışmaları neticesinde ulaşıma kapalı bir yolumuz olmadı. Karla mücadele çalışmalarında zor şartlarda görev yapan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber / Baştuğ Alperen KARDEŞ 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *