[ad_1]

 

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı iş birliği ile düzenlenen etkinlik kapsamında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Aydoğdu, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Burak İşçimen, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Seda Yıldızeli, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Prof. Dr. Nurten Çetin, Personel Daire Başkanı İlyas İpek, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Ayşegül Kuşlar ve Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Alperen Karapınar öğrencilere tatlı ikram etti.

İL MÜFTÜLÜĞÜ VE TÜRK KIZILAY İL MERKEZİ DE İKRAMLARDA BULUNUYOR

Edirne İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Edirne Şubesi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları sınav haftası boyunca öğrencilere destek olmak amacıyla Merkez Kütüphanede 18.00-22.00 saatleri arasında öğrencilere poğaça, börek kek gibi yiyecekler ikram ederken, Genç Kızılay Edirne gönüllüleri ise 16.00 – 20.00 saatleri arasında çorba ikramında bulunuyor. 

 

“ÖĞRENCİLERİ ÖNCELEYEN BİR ÜNİVERSİTEYİZ”

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, öğrencileri önceleyen bir üniversite olduklarını belirterek “Trakya Üniversitesi olarak öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, onlara en iyi imkanları sunmak bizim için çok önemli. Özellikle sınav döneminde kütüphanemizde uzun saatler ders çalışan öğrencilerimizin de çeşitli ihtiyaçları ortaya çıkıyor. Bu anlamda bugün öğrencilerimize destek olmak ve onların motivasyonunu artırmak amacıyla tatlı ikramında bulunduk.” dedi. 

SINAV SÜRECİNDE DEVAM EDECEK

Final sınavları süresince, saat 21.00’de, öğrencilere tatlı dağıtımı hizmetinin devam edeceğini kaydeden Tabakoğlu, “Ayrıca şehrimizin değerli kurumları olan İl Müftülüğü ve Türk Kızılay Edirne Temsilciliği tarafından da öğrencilerimize destek olmak amacıyla ikramlar sunuluyor. Kurumlar arası dayanışma adına örnek bir uygulama sergileyen değerli kurumlarımıza çok teşekkür ederim. Paydaşlarımızla birlikte öğrencilerimize her anlamda destek olmayı sürdüreceğiz” diyerek tüm öğrencilere sınavlarında başarılar diledi. 

Haber / Mehmet Burak TEKEŞ

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *