[ad_1]

Çerkezköy Yalı Restoran’da bugün saat 10.00’da düzenlenen programa Çerkezköy, Çorlu ve Kapaklı’daki gazeteciler katıldı. 

 

“İYİ Kİ VARSINIZ” 

 

Özel Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Mehtap Konur Kıyıcıdan, programda yaptığı konuşmada, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde programlarınız çok yoğun olduğu için sizinle bugün bir araya gelmek istedik. Optimed Sağlık Grubu olarak kalabalık bir ekiple buradayız. Sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz, iyi ki varsınız” derken, Hasta Hizmetleri Direktörü Ezgi Gönül de “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüz tekrardan kutlu olsun. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz organizasyonumuza bu yıl da katılım gösterdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Özel Optimed Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Sevda Sümbül de program yaptığı konuşmada tüm gazetecilerin gününü kutlayarak, meslek hayatlarında sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar diledi. 

 

 

 

 

“SİZLERLE BİR ARADA OLMAK ÇOK GÜZEL” 

 

Program, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Necati Karaoğlu’nun konuşmasıyla devam etti. Karaoğlu, “Özel Optimed Hastanesi olarak bu özel ve anlamlı gününüzü kutlamak için sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüz kutlu olsun. Meslekte nice güzel yıllarınız olmasını diliyorum” dedi. 

 

“SİZLERLE GÜZEL HABERLER PAYLAŞMAK ÇOK GÜZEL” 

 

Özel Optimed International Çorlu Hastanesi Başhekimi Çetin Üçeçam da “Sizlerle bir arada olmak, güzel haberler paylaşmak, bölgeye yaptığımız güzel işleri, değerli yatırımları sizlerle paylaşıp, halkımıza bu hizmeti sunmak son derece mutluluk verici. Katılımını bizler için çok anlamlı. İnşallah gelecek yıllarda da bu özel gününüze eşlik etmeye devam ederiz. Tekrardan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı. 

 

“GAZETECİLİK ZOR BİR İŞ”

 

Özel Optimed Tıp Merkezi İdari Müdürü Mehmet İpiçürük de “Sizlerle bir arada olmak, bizler için çok mutluluk verici. Nice 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde sizlerle bir araya gelmek temennisiyle” derken, programda son konuşmayı yapan Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Yaşar Genç de “Optimed Sağlık Grubu olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Gazetecilik zor bir iş. Doğru haber alma adına sizlerin varlığı çok kıymetli. Bunun bilincindeyiz. Her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda zaman zaman eleştirileriniz olacaktır, hata yaptığımız yerler olacaktır. Bunları hatırlatmak sizlerin görevi. Başımızın üstünde yeriniz var” dedi. Gazetecilerin yeni yılını da kutlayan Genç, “Maalesef sıkıntılı günlerden geçiyoruz.  Yeni yıl inşallah hepimize iyilikler getirsin. Biz Optimed Grubu olarak mevcut ve yeni yatırımlarımızla beraber vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için uğraşıyoruz. Kapaklı’da bir hastane açılımız olacak. İnşallah 2024 yılı sonuna doğru hastanemizi hizmete alacağız. Yaklaşık 75 yataklı, 10 bin metrekare kapalı olan bir hastane. 300-350 kişiyi istihdam edeceğiz. Hastanemizle Kapaklı, Saray ve Vize halkına hizmet vermeyi hedefliyoruz. Şu anda yatırımımızın çalışmaları devam ediyor. Bu konuda sizlerin de desteğini bekliyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun, kapımız sizlere her zaman açık” ifadelerini kullandı. 

 

Haber / Buse AKIN 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *