[ad_1]

Program, dün saat 10.00’da Çerkezköy Lunchbox Cafe’de düzenlendi. 

“ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINIZI TAKDİR EDİYORUM” 

Tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, meslek hayatlarında başarılar dileyen Yeniden Refah Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Bünyamin Sönmez, “Bugün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla siz değerli basın mensuplarını selamlamak ve özverili çalışmalarınızı takdir etmek için sizlerle bir araya gelmek istedik. Yeniden Refah Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Bünyamin Sönmez olarak, sizleri bu özel gün amacıyla bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyor, sizlere duyduğumuz saygıyı bir kez daha vurgulamak istiyorum” dedi. 

“GAZETECİLİK, DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞLARINDAN BİRİ”

Gazetecilik mesleğinin, gerçekleri aralayan bir anahtar gibi olduğunu kaydeden Sönmez, “Siz değerli basın mensupları, bu anahtarın ne kadar kıymetli olduğunu her gün bizlere hatırlatıyorsunuz. Çerkezköy’de gösterdiğiniz çaba, yerel haberlerin zenginleşmesine ve toplumun daha bilinçli olmasına büyük katkı sağlamaktadır. Gazetecilik, demokrasinin temel taşlarından biri olup, toplumu aydınlatma, bilgilendirme ve gerçekleri kamuoyuyla paylaşma görevi üstlenen bir meslektir. Sizler, bu sorumluluğu yerine getirirken tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden, toplumun nabzını tutarak, halkımıza güvenilir ve doğru haberleri sunma gayreti içerisindesiniz. 

 

Çerkezköy’de gösterdiğiniz özveri, mesleğin zorluğuna rağmen yaptığınız işe olan bağlılığınız ve toplumun taleplerini en iyi şekilde karşılama çabanız, sizi gerçek birer kahraman yapıyor. Haber peşinde koşarken, toplumun gerçekleri öğrenme hakkına katkıda bulunmanız, demokratik bir toplumun devamlılığının en önemli unsurlarından biri haline geliyor. Bu değerli ve özel gün vesilesiyle, tüm basın mensuplarına bir kez daha teşekkür ediyor, hepinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Haber / Buse AKIN 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *