[ad_1]

Protokol Kapaklı Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu ve İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan tarafından imzalandı.

 

HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU

 

Çocukların gördüğü eğitimin kalitesini arttırmak amacı ile elini taşın altına koyup spor salonu inşaatının bağışçılığını üstlenen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e ve emeği geçen herkese teşekkür eden Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, spor salonunun şimdiden Kapaklı ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

SPOR KENTİ KAPAKLI”

 

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin de “İlçemizde önce eğitim anlayışıyla birçok eğitim protokolüne imza attık, devlet-hayırsever iş birliğiyle kentimize ciddi anlamda okul kazandırdık, kazandırmaya da devam ediyoruz. Yine “Spor Kenti Kapaklı” vizyonuyla da ilçemizde gençlerimizin spor ile iç içe yaşam sürmeleri adına birçok projeyi hayata geçirdik. Önceki yıllarda okul bahçelerimize halı sahalar ve basketbol sahaları kazandırmıştık. Bugün de değişen ve gelişen ilçemiz için önemli bir protokole daha imza attık. Karaağaç Atatürk Ortaokulu bahçesine kapalı spor salonu kazandıracağız. Şimdiden hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen tüm paydaşlarımıza ilçemiz ve gençliğimiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber / Baştuğ Alperen KARDEŞ

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *