[ad_1]

 

Dün saat 10.00’da Kapaklı Divan Kebap’ta düzenlenen kahvaltıda konuşan CHP Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Acar, kahvaltıya katılan herkese teşekkür etti. 35 yıldır Kapaklı’da yaşadığını ifade eden Acar, “Yaklaşık 30 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyorum. İlçemizin her kademedeki sivil toplum örgütlerinde yer aldım. 

35 yıldır Trakya’nın bereketli topraklarının bana vermiş olduğu bütün zenginliklerle birlikte büyüdüm. Artık kendimce iş hayatımı belli bir noktaya getirdim. 1989 yılında rahmetli Recep Güven ile belediye olmuş Kapaklımız, artılarıyla eksileriyle metropol bir şehre doğru gidiyor. 

Ben de artık iş hayatımı çocuklarıma devredip, gerek halkımız gerekse partimiz bizlere teveccüh ederse ben de bu desteklerle bundan sonraki hayatımı Kapaklı’ya hizmet etmeye adayacağım” dedi. 

“SIK SIK BİR ARAYA GELECEĞİZ”

 

Belediye Başkanlığı görevine gelmesi durumunda bu toplantıları 2-3 ayda bir yapacaklarını ve muhtarlarla, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle sık sık bir  araya geleceklerini söyleyen Acar, “Dernek faaliyetlerimizde kültürel zenginliklerle bir farkındalık yaratarak, küçük Türkiye mozaiği olan Kapaklı’da yaşayan insanların birbirleriyle kaynaşması, bu zenginliklerimizi tam bir performansla sergileyerek gerek esnafımızın burada kazanması, gerek sivil toplum örgütlerimizin daha ön plana çıkması açısından bunlara biz de Allah nasip ederse belediye olarak katkıda bulunacağız” diye konuştu. 

“SİZLERE DAHA YAKIN OLABİLMEK İÇİN BU GÖREVE TALİP OLDUM”

 

Önlerinde yaklaşık bir aylık aday adaylığı sürecinin olduğunu dile getiren Acar, “Bu süreçte anketler olacak, soranlar olacak. Ben 35 yıldır buradayım. Kapaklı’da Allah projeler anlamında bize hep ilkleri yapmayı nasip etti. Gönül anlamında da bize uzanan hiçbir eli geri çevirmedik. 

Sizlere daha yakın olabilmek, daha yakın dokunabilmek için bu göreve talip oldum. Bir kere daha sizlere kendimi hatırlatmak için, sizlerle istişarede bulunmak için sizlerle beraberim. Bizleri kırmayarak davetimize katıldığınız için her birinize teşekkür ediyorum” dedi. 

Haber / Gülveren ALTUNOĞLU
 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *