[ad_1]

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde düzenlenen konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden dinleyiciler, konserin sonunda koro üyelerini ayakta alkışladı. 

“ÖĞRETMENLERİMİZE GÜZEL BİR AKŞAM YAŞATMAK İSTEDİK”

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak programda yaptığı konuşmada “Dünyanın en kutsal mesleklerinin başında gelen öğretmenlik mesleğini yerine getiren öğretmenlerimizin onurlu günü 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. 

Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak, bu yıl içerisinde kurduğumuz Kent Orkestramızla öğretmenlerimize güzel bir akşam yaşatmak istedik” dedi. 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

 

Albayrak, “Öğretmenlerimiz, ülkemizin çağdaşlaşma, demokratikleşme ve kalkınma mücadelesinde her zaman ön saflarda olmuşlardır. Yurdumuzun dört bir yanında fedakârca görev yapan öğretmenlerimiz, sevgi ve vefanın en yücesine layıktırlar. 

Dolayısıyla öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır” diyerek başta Ebedi Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aydınlık nesiller yetiştirmek için canla başla çalışan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. 

Haber / Buse AKIN

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *