[ad_1]

 

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında düzenlenen anma programını hazırlayan Süleymanpaşa Kadriye Nazif Gölge Anadolu Lisesi okul idarecileri ve öğretmenlerine Başarı Belgelerini okullarında taktim etti.

Vali Soytürk, “İşinize özen göstermişsiniz. Bizim de arzuladığımız şey, kim işine özen gösteriyor, diğer meslektaşlarına göre daha iyi yapıyorsa onlara belge verelim. Yine Öğretmenler Günü’nde böyle bir uygulama yaptık. LGS sınavlarında öğrencilerine diğer öğrencilere göre daha iyi sonuçlar aldıran öğretmenlerimize Başarı Belgesi verdim. 

Emeklerinizi görüyoruz, bunu da belgelendirelim istiyoruz. Özverili çalışmalarınız sebebi ile sizleri tebrik ediyorum” dedi.

ÜÇ İDARECİ VE 13 ÖĞRETMENE BELGE VERDİ

 

Ardından Vali Soytürk, 3 okul idarecisi ve 13 öğretmene Başarı Belgesi taktim ederek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Süleymanpaşa Kadriye Nazif Gölge Anadolu Lisesinde düzenlenen etkinliğe, Vali Soytürk’ün yanı sıra Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler ve İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan katıldı. 

Haber / Baştuğ Alperen KARDEŞ 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *