[ad_1]

Türkiye Satranç Federasyonu ile ortaklaşa düzenlenen turnuva, Büyükşehir Belediyesi Hasan Ali Yücel Salonu’nda yapıldı. 

STRATEJİLERİNİ YARIŞTIRDILAR 

 

Turnuvaya katılan her yaştan 96 yarışmacı, en iyi hamleyi yapabilmek için yarıştı. 3 kategoride gerçekleştirilen ve iki gün boyunca devam eden turnuva, kıyasıya rekabete sahne oldu. 6 turdan oluşan turnuvada, satranç severler, zekâlarını ve stratejilerini yarıştırdı. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kurtoğlu, turnuva sonunda dereceye giren sporculara madalya, kupa ve hediyelerini takdim etti.

KUPA VE MADALYALARI TAKDİM EDİLDİ 

 

Satranç Turnuvası hakkında açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “13 Kasım, Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı etkinlikleri kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz tarafından düzenlenen Satranç Turnuvası’nın ödül törenine katılarak derece alan katılımcılara kupa ve madalyalarını takdim ettik. 

2 gün süren turnuva boyunca emek veren ve kıyasıya yarışan tüm katılımcıları tebrik ediyorum. Turnuva boyunca özverili çalışmaları ve destekleri için Türkiye Satranç Federasyonu heyetine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Haber / Menşure KARDEŞ 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *