[ad_1]

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçede hayata geçirdikleri park projelerine Malkara’da da bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. 

AÇILIŞA DAVET ETTİ

11 ilçede sürdürdükleri çalışmaları vatandaşların ve bölgenin ihtiyaçları kapsamında belirlediklerini söyleyen Albayrak, “Vatandaşlarımızın boş zamanlarını değerlendirebilecekleri, nefes alabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri bir alan olarak tasarladığımız Sadık Ahmet Kent Parkı Malkara’da sosyal alanda önemli bir eksikliği giderecek. 

Çalışmalarımız ve hayata geçirdiğimiz projelerle her zaman kentimizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif aldığı bir kent oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Açılışını yapacağımız ve yaklaşık 3,5 Milyon TL yatırım maliyeti olan Sadık Ahmet Kent Parkı’nın tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 14 Kasım Salı Günü Saat 13.00’teki açılışımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

MALİYETİ 3 MİLYON 419 BİN TL

3 milyon 419 bin 576,49 TL yatırım maliyeti ile yapımı tamamlanan Kent Park’ın içerisinde 674 metrekare baskı beton alanı, 561 metrekare kauçuk fitness ve çocuk oyun alanı, 1 adet açık hava spor aletleri grubu, 1 adet içinde tenis kortu bulunan basketbol sahası, 1 adet kamelya, 18 adet bank, 13 adet çöp kutusu, 1 adet çay bahçesine hizmet edecek büfenin bulunduğu ifade edildi. 

Haber / Erdal AYDIN
 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *