[ad_1]

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) iş birliğinde düzenlenen Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları kapsamında Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı’nın 14’üncüsü, 1-2-3-4 Kasım tarihlerinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi.

İKİ AŞAMADA YAPILDI 

 

‘Alınması Zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgeleri’ kapsamında yer alan Sorumlu Emlak Danışmanlığı ile ilgili olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) Değerlendiricisi Mustafa Taşkıran tarafından katılımcılara bilgilendirme toplantısı düzenlendi. 

Toplantının ardından; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) Değerlendiricisi Mustafa Taşkıran tarafından yazılı ve uygulamalı olarak iki aşamada sınav yapıldı. Yapılan bu sınavda başarılı olan emlakçılar, Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanacak. 

Haber / İrem BANÇO 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *