[ad_1]

 

Kayseri’de düzenlenen Kent ve Başkan Ödülleri 2023 Ödül Töreni’ne Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun yanı sıra Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Milletvekilleri, Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinden belediye başkanları ile davetliler katıldı. 

Kent&Başkan Dergisi; tüm Türkiye’yi kapsayan online anket kapsamında ödül almaya hak kazanan belediye başkanlarını Kayseri’de buluşturdu. Kent&Başkan Dergisi tarafından ülke genelinde düzenlenen ankete, 7 bölgeden; 1 büyükşehir belediyesi, 1 il belediyesi ve 4 ilçe belediyesi katılırken, Mustafa Helvacıoğlu, Trakya bölgesinden ‘En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü’nü aldı.

 

ÖDÜLÜ VATANDAŞLARA ARMAĞAN ETTİ

 

 

Törende konuşan Başkan Helvacıoğlu, Kent ve Başkan Ödülleri 2023 Ödül Töreni’nde, Kayseri’de gururlandıklarını belirterek, “Trakya’da önder, Türkiye’de örnek belediye olarak ödülümüzü aldık. Ödülümüzü Keşan’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza armağan ediyoruz. 

Keşan’ımızın değerlerini tanıtmak, bilinirliğini arttırmak ve daha da fazla gelişmesini ve markalaşmasını sağlamak için canla başla çalışıyoruz. Kayseri’de Kent ve Başkan Dergisi’nin düzenlediği ödül töreninde ‘Başarılı Belediye Başkanları’ ödülüne layık görüldük. 

Onurlandığımız ödülü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımızdan aldık. Türkiye genelinde yapılan yarışma neticesinde Trakya’dan ödül alan tek belediyeyiz.  Keşan Belediyesi ekibimize ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu büyük ödülü Keşanlı hemşehrilerimize armağan ediyoruz” dedi. Tören sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Haber / Erdal AYDIN 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *