[ad_1]

 

Geçtiğimiz 31 Ekim Salı günü Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerini Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Üyesi ve Genç Girişimciler Komitesi Üyesi Salih Görkem Aras kazandı. Başkan Yardımcılığı görevlerine; Tolga Sezer, Zeynel Tora Tospacı ve Berkay Uslu seçildi.

TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerinin ardından konuşan TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Salih Görkem Aras, “Öncelikle seçimlerde beni destekleyen, Edirne bölgemizde faaliyet gösteren tüm genç girişimci çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. 

Bölgemize değer katacak projeleri Edirne, Keşan, Uzunköprü ve İpsala İlçelerimiz ile birlikte çalışarak kazandıracağız. Bölgesel ticaret potansiyelimizi arttıracak çalışmalarımızı üst makamlarımıza sunarak, katma değerli ürün artışını sağlamaya gayret göstereceğiz. Çıktığımız bu yolda başarıyı yakalamak için tüm eğitim ve gelişim seminerlerini takip edeceğiz. 

Gelişime ve değişime önce kendimizden başlayarak, Edirne’mizi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. 

TEŞEKKÜR ETTİ

 

Aras, “Seçim sonrasında iyi dileklerini ileten Edirne TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Sezai Irmak’a, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Özay Öztürk’e, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Şapçı’ya, Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akalın’a, Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Kaymaz’a, İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Sezer’e ve bölgemiz oda ve borsa yönetim kurulu ve meclis üyelerine teşekkürlerimi sunarım. 

Birlikte çıktığımız bu yolda faaliyet alanlarımız içerisinde bulunan tüm noktalarımızda yapılması gereken tüm çalışmaları birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceğimizden şüphem yoktur. Seçimlerin bölgemize hayırlı olmasını temenni eder, göreve gelen çalışma arkadaşlarıma başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. 

Haber / Baştuğ Alperen KARDEŞ 
 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *