[ad_1]

 

Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100’üncü ve Çerkezköy’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yılı dolayısıyla Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Cumhuriyet Koşusunun 9’uncusu 300’ün üzerinde sporcunun katılımı ile yapıldı.

Cumhuriyet Meydanı önünden start alan Cumhuriyet Koşusu, Atatürk Caddesi istikametine devam ederken, sporcular Narin Kavşağı’ndan dönerek yeniden Çerkezköy Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde Çerkezköy Belediyesi 9. Cumhuriyet Koşusunu tamamladılar.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

 

2 kategoride yapılan 9. Cumhuriyet Koşusunda Kadınlar Kategorisi’nde Ümmühan Şahin 1’inci olurken; Hatice Aydın 2’nci, Funda Kareyeva ise 3’üncü oldu. Erkekler Kategorisi’nin 1’incisi Abdulhalit Çağıran olurken; Ayetullah Bazı 2’nci, Nahed Nahib ise 3’üncü oldu. Cumhuriyet Koşusunun tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara ödüllerini Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay verdi.

PARKURU AKAY DA TAMAMLADI

 

Ayrıca Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Cumhuriyet Koşusuna katılan tüm atletlere tişört ve anı madalyası hediye edilirken; 9. Cumhuriyet Koşusuna CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte katılan Belediye Başkanı Vahap Akay, koşuyu tamamladı. 

Cumhuriyet Koşusuna katılan herkese teşekkür eden Akay, kentimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümünü ve Cumhuriyetimizin 100. Yılı’nı bir kez daha kutladı.

Haber / İrem BANÇO 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *