[ad_1]

 

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, yenileme çalışmalarında sona gelinen Atatürk Mahallesi Akyer Sokak ve Bahçelievler Mahallesi Işıl Sokak’taki park alanları ile Pınarça Mahallesi’nde devam eden kilit taş yol yapım çalışmalarını inceledi. 

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kullanım ömrünü tamamlayan parklarda yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 

“SİL BAŞTAN YENİLİYORUZ” 

Yenilenen parklarda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Daha yeşil ve daha fazla sosyal yaşam alanları olan bir Kapaklı için çalışmalarımızı sürdürüyor. Bir yandan kentimize yeni parklar kazandırırken, bir yandan da kullanım ömrünü tamamlayan parklarımızı sil baştan yeniliyoruz” dedi. 

“YEPYENİ GÖRÜNTÜYE KAVUŞTU” 

 

Ekiplerin Atatürk Mahallesi Akyer Sokak ve Bahçelievler Mahallesi Işıl Sokak’taki çalışmalarda sona geldiğini kaydeden Başkan Çetin, “Toplam bin 205 metrekare alandaki Akyer Sokak’ta 177 metrekare spor alanı, 389 metrekare de yeşil alan çalışması yapıldı, oyun grupları yenilendi. 

858 metrekare alandaki Işıl Sokak’ta ise 116 metrekare spor alanı, 236 metrekare yeşil alan çalışması yapıldı, oyun ve oturma grupları yenilendi. Yepyeni görüntüsüyle parklarımızın hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Haber / Menşure KARDEŞ 
 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *