[ad_1]

 

Başkan Albayrak, “Her hafta Salı günleri Hayrabolu’nun kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan 64-65-66-67-68 No’lu hatlarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. 

Sabahın erken saatlerinde Hayrabolu’ya giden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TEKULAŞ’a bağlı 64-65-66-67-68 No’lu hatlarda çalışacak şoförleri ilk görevlerine uğurladı. 

ŞOFÖRLERİ UĞURLADI 

Başkan Albayrak, Hayrabolu’nun kırsal mahallelerine yönelik hizmet ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşıladıklarını kaydederek, “Toplu taşıma araçlarımız her hafta Salı günü Hayrabolu’nun kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. 

Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat ve güzergâh bilgisine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler. Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiriyor, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendirmeye devam ediyoruz” dedi. 

“VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN” 

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini bildiklerini ve vatandaşlara rahat, konforlu ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Albayrak, “Bu kapsamda Hayrabolu ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da bugün itibariyle vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. 

Her hafta Salı günleri Hayrabolu’nun kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan 64-65-66-67-68 No’lu hatlarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. 

Haber / Buse AKIN 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *