“Bizi biz yapan, necip milletimize has güzelliklerin, değerlerin zirveye ulaştığı bu özel günde, aramızdaki sevgi ve muhabbetin kat kat artması için bayramlar eşsiz fırsatımızdır” diyen AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Salih Azbay, yaklaşmak anlamına gelen kurban ibadetinin, toplumsal hayatta da insanları birbirine yakınlaştıran, değerlerin yeniden hatırlanmasına vesile olan özel bir anlama sahip olduğunu ifade etti. 

“EV ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

AK Parti teşkilatları olarak bayramı hiç kopmadıkları vatandaşların yanında kutlayacaklarını dile getiren Azbay, “Genel merkezimizin talimatları doğrultusunda bayram boyunca depremzedelerimizi, şehit ailelerimizi, şehit yakınlarımızı, gazilerimizi ve gazi yakınlarımız ile STK temsilcilerimiz, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bir arada olacağız. Gönlüne ve evine girilmedik vatandaş kalmayana dek ev ziyaretlerimiz devam edecek” dedi. 

“BİR  ARADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İlçe Başkanı Salih Azbay, bayramda görev yapan kolluk kuvvetleri, sağlık çalışanları, itfaiye ve diğer nöbetçi kamu kurum ve kuruluşu görevlilerini de ziyaret edeceklerini ifade ederek “Birlik ve beraberliğimizi doya doya yaşayacağımız mübarek Kurban Bayramı’nda vatandaşlarımızla ve nöbetçi kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri ile bir arada olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi. 

Haber / İrem BANÇO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *