[ad_1]
edirne valisi valimiz yunus sezer, daha önce spor yapmamış 950 öğrenciyi futbol, basketbol ve voleybol branşlarıyla buluşturan “mahalle ligi” projesinde yer alan futbol mücadelesinin başlama vuruşunu yaptı.
[ad_2]
Source link
![](https://habermarmaratv.com/wp-content/uploads/2024/01/6010912956773.webp.webp)
[ad_1]
edirne valisi valimiz yunus sezer, daha önce spor yapmamış 950 öğrenciyi futbol, basketbol ve voleybol branşlarıyla buluşturan “mahalle ligi” projesinde yer alan futbol mücadelesinin başlama vuruşunu yaptı.
[ad_2]
Source link