[ad_1]

Bir yandan yerel seçimlere hazırlanırken, diğer yandan geleceğin genç ve güçlü teşkilatının temellerini attıklarını dile getiren İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Anıl Bahar, “İYİ Parti olarak alışılmış konforlu siyaset alanını bozduğumuzun farkındayız. Ama kimse merak etmesin; İYİ Parti; tüm algılara ve operasyonlara rağmen; kararının arkasında dimdik ve çok net bir iradeyle ilerliyor! Kısa günün kârı için, Türk Milletinin istiklaline ipotek konulmasına müsaade etmeyeceğiz. Şahsi menfaatlerini memleket menfaatinin üzerinde tutanlara saflarımızda asla yer vermeyeceğiz” dedi. 

 

“ELBİRLİĞİYLE İNŞA EDECEĞİZ”

 

Çerkezköy’ün hak ettiği tertemiz belediyecilik anlayışını elbirliği ile inşa edeceklerini dile getiren Bahar, “Benden başka hiç kimse hizmet edemez deyip, kendini vazgeçilmez gibi kamuoyuna sunmaya çalışanları, kendilerini bey addederek beyefendiliğe yakışmayan hareketler yapanları milletimize havale ediyoruz. Şundan hiç şüpheniz olmasın, İYİ Parti teşkilatları, kor ateşler içerisinde; fitne ve dedikodu odunuyla yansa bile, aklın ve bilimin suyu ile çifte su verilmiş çelik gibi parlayacaktır. Zaman her şeyin ilacıdır. Önümüzde duran zorlu yolları aşacak güç de, irade de çok şükür ‘Cesurlar Hareketi’nin her bir mensubunda fazlasıyla var. Milletimize açtığımız bu kutlu yolda; ilk günkü cesaretimizle, kararlılığımızla ve heyecanımızla emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz!” ifadelerini kullandı. 

 

İYİ PARTİ KİMSENİN BABASININ TAPULU MALI DEĞİLDİR

 

İstifalarla ilgili de konuşan Bahar, “Bahsedildiği üzere şaşkınlıkla tekrar tekrar okuyup parti sistemimiz ile de sağlama yaptığımız ‘İstifa haberleri’ aslını yansıtmamaktadır. 5 yıl öncede aynı kişiler, aynı fotoğraflarla ‘150 kişi istifa ettik’ şeklinde haber olmuşlardı. Ne tesadüftür ki 5 yıl sonra yine bir yerel seçim öncesinde aynı kişiler aynı fotoğrafla istifa ettiklerini söylemişler. Bu pespayelikler İYİ Parti’ye zarar vermeyecek tam aksi İYİ’leri güçlendirecektir. 3-5 istifayı da 150 gibi yansıtmak ayrıca külliyen yalan. Gidenler olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Sebep şu ki; İYİ Parti kimsenin babasının tapulu malı değildir ve kişisel ikbal peşinde olanlara da terk edilmeyecektir. Biz inanıyoruz inanmışlar ile çıktığımız bu yolda ikna edilmişler ile değil, inanlar ile başaracak ve 1 Nisan da Çerkezköy’ü İYİ belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi. 

 

Haber / Gülveren ALTUNOĞLU

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *