[ad_1]
tekirdağ valisi recep soytürk, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla süleymanpaşa yahya kemal beyatlı güzel sanatlar lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisinin açılışını yaptı.
[ad_2]
Source link
![](https://habermarmaratv.com/wp-content/uploads/2023/12/37171285311373.webp.webp)
[ad_1]
tekirdağ valisi recep soytürk, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla süleymanpaşa yahya kemal beyatlı güzel sanatlar lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisinin açılışını yaptı.
[ad_2]
Source link