[ad_1]
ülkemizi sarsan kahramanmaraş merkezli depremlerde evleri ve kasap dükkanları yıkılan akbulut ailesi, edirne’ye yerleşti. aile, edirne’de açtıkları kasap dükkanında mesleklerini sürdürüyor.
[ad_2]
Source link
![](https://habermarmaratv.com/wp-content/uploads/2023/12/52572254711287.webp.webp)
[ad_1]
ülkemizi sarsan kahramanmaraş merkezli depremlerde evleri ve kasap dükkanları yıkılan akbulut ailesi, edirne’ye yerleşti. aile, edirne’de açtıkları kasap dükkanında mesleklerini sürdürüyor.
[ad_2]
Source link