[ad_1]

 

Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Halil Vardı, görevine başladı. 5 yıldır Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve geçtiğimiz günlerde Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İrfan Danışmaz da yeni görevine başladı. 

 

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş’ün geçirdiği soruşturma sonrası bakanlık tarafından Velimeşe Şehit Piyade Onbaşı Arman Galata Ortaokulu’na Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atanmasının ardından, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz da Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanmıştı. 

 

“HEYECANINI VE GURURUNU YAŞIYORUM”

 

İrfan Danışmaz’dan boşalan Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Halil Vardı, yeni görevine başladı. Göreve başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Vardı, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli İdareci, Öğretmen ve Çalışma Arkadaşlarım; Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Kapaklılar. Üç Kemaller Diyarı Mavi Gözlü Şehrimiz Tekirdağ’ımızın Kapaklı İlçesinde, 7 Aralık tarihi itibarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Devletim ve milletim için çalışmayı nasip eden Rabbime şükrediyorum. Bana güvenip böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin’e ve destekleyen herkese şükranlarımı arz ediyorum”

 

“GÖNLÜMÜZ VE KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK KALACAKTIR”

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Vardı, “İş ve gönül birliği içerisinde İlçemizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin kalitesini artırma çabasıyla, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. İlçemizin eğitim çalışmalarına yönelik sözü, fikri ve projesi olan herkese gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açık kalacaktır. Geçmişten günümüze şehrimize, şehrimizin kıymetli insanlarına, yarınlarımız olan sevgili çocuklarımıza emeği geçen değerli eğitim neferlerine gönülden teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul ve kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, personellerimize, öğrencilerimize, velilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sayın Kaymakamımız, Sayın Belediye Başkanımız ve diğer tüm paydaşlarımızın destekleriyle, bir ekip ruhu ile güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Kapaklımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

DANIŞMAZ DA ÇERKEZKÖY’DEKİ GÖREVİNMEBAŞLADI

 

5 yıldır Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve geçtiğimiz günlerde Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İrfan Danışmaz da yeni görevine başladı. Danışmaz, yaptığı paylaşımda “Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevimize başladık. Kıymetli Öğretmenlerimiz, değerli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz. Çerkezköy ilçemizin eğitimde başarıları ile anılan bir ilçe olması yönünde hep birlikte gayret göstereceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi. 

 

Haber / Gülveren ALTUNOĞLU

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *