[ad_1]
i̇l genelindeki denetleme çalışmalarını sürdüren kırklareli belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri tarafından 2023 yılının başından bu yana, 2 bin 89 işyeri denetlenirken, son 2 ayda ise 578 işyeri denetlendi.
[ad_2]
Source link
![](https://habermarmaratv.com/wp-content/uploads/2023/11/967991142808400.webp.webp)
[ad_1]
i̇l genelindeki denetleme çalışmalarını sürdüren kırklareli belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri tarafından 2023 yılının başından bu yana, 2 bin 89 işyeri denetlenirken, son 2 ayda ise 578 işyeri denetlendi.
[ad_2]
Source link