[ad_1]

 

Ziyarette bölgenin Coğrafi İşaretli Ürünleri ile küçük ve büyükbaş hayvancılığının geleceği hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İstanbul Ticaret Borsası Meclis Üyesi Mehmet Yalçın, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’a teşekkür ederek, “Kırklareli’nin hem İstanbul’a yakınlığı hem de bunun yanında bakir kalabilme gibi önemli bir özelliği var. İnsanlar artık bakir yer özlemini de fazlasıyla yaşıyorlar. 

Son zamanlarda yapılan ulaşım imkanlarıyla daha da yakınlaşmış olması ile bunları birleştirdiğimiz zaman kıymetli bir kaynağa sahip olduğunu görüyorum. Kendimize düşen fikir ortaklığında ve farklı proje desteklerinde yanlarında olmak istiyoruz. Bu konuda her türlü katkıyı vermeye hazırız” dedi. 

“KIRKLARELİ ÇOK DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞINABİLİR”

Kırklareli’nin Türkiye’nin Avrupa’ya ve Avrupa Birliği’ne açılan iki tane kapısından birisi durumunda olduğunu kaydeden Yalçın, “Bu kaynağı kullanarak yapılacak ortak çalışmalar ile marka değerlerimizi daha da güçlendirip, önümüzdeki süreçte Kırklareli çok daha ileri noktalara taşınabilir. 

Bölgemizi cazibe merkezi haline getirecek olan tüm çalışmaları sürdürmeye ve desteklemeye devam edeceğiz” dedi. Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı İstanbul Ticaret Borsası Meclis Üyesi Mehmet Yalçın ile Fatih Dönemez’e teşekkür etti.

Haber / Menşure KARDEŞ 
 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *