[ad_1]

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yüksel Özdal’ın proje ile ilgili teknik bilgiler paylaşmasının ardından Çukuryurt Mahallesi Muhtarı Ersun Tuncel ve Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş birer konuşma yaptı. 

“YILLARDIR SÜREGELEN GÖNÜL BAĞIMIZ VAR”

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, KDV dahil 21 milyon 296 bin TL yatırım bedeliyle 386 metrekare yapı alanı üzerinde inşa edilecek olan tesiste, düğün salonu, servis alanı, mutfak, gelin odası ve teknik hacim odaları yer alacağını belirterek, “Saray ilçemize vatandaşların mutlu anlarına ev sahipliği yapacak bir tesis kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

 

 

Güzel Tekirdağ’ımızın her bir mahallesi güzel, Çukuryurt Mahallemiz ayrı bir güzel. Geçtiğimiz yıllarda Çukuryurt Mahallemizde altyapı hizmetleri gerçekleştirdik, mahalle meydanına Atatürk Anıtı ve oyun parkı yaptık. Hıdırellez şenliklerini hep birlikte gerçekleştirdik. Sahur sofralarında bir araya geldik. Siz değerli Çukuryurtlu hemşehrilerimizle yıllardır süregelen gönül bağımız var” dedi. 

“MODERN BİR DÜĞÜN SALONU KAZANDIRACAĞIZ”

 

Başkan Albayrak, “Çalışan ve üreten Çukuryurt Mahallemize modern bir düğün salonu kazandıracağız. 386 metrekarelik Çukuryurt Düğün Salonumuz nişan ve kına merasimlerine, düğünlere ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 

Burada gerçekleştirilecek her organizasyon Çukuryurtlu hemşehrilerimizin birlik ve beraberliklerinin güçlendirilmesine, mutlulukların paylaşılarak çoğalmasına vesile olacaktır. En kısa zamanda açılış töreninde de bir araya gelebilmek ümidiyle Çukuryurt Düğün Salonumuzun hayırlı olmasını diliyor, projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Çukuryurt Düğün Salonu Temel Atma Töreni, konuşmaların ardından temel atılması ile son buldu.

 

 

Haber / Baştuğ Alperen KARDEŞ

 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *