[ad_1]

 

Belediye Başkanımız Vahap Akay, düğün salonlarını en kısa sürede tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulacağını kaydetti.

Çerkezköy Belediyesi tarafından Kızılpınar ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ne kazandırılacak olan Kapalı Düğün Salonlarında çalışmaları sürüyor. 

“BİRÇOK ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPACAKLAR” 

Başkan Akay, “Geçtiğimiz dönem Veliköy Mahallesi’nde güzel ve modern bir kapalı düğün salonu yapıldı ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Bin 400 metrekare kapalı alana kurulan yeni düğün salonlarımız, çalışmaların tamamlanması ve hizmete açılmasının ardından vatandaşlarımızın düğün, nişan, toplantı, konferans ve seminer gibi etkinliklerine ev sahipliği yapabilecek” dedi. 

Her iki düğün salonunda da çalışmaların sürdüğünü ifade eden Akay, “Yoğun göç alan kentimiz için önemli derecede ihtiyaç haline gelen Kızılpınar ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi Kapalı Düğün Salonlarımızı hızla tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

TESİSAT DÖŞEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 

 

Yıldırım Beyazıt ve Kızılpınar Mahallelerinde yapımına başlanan düğün salonlarının her ikisinin de kaba inşaatlarının tamamlandığını sözlerine ekleyen Akay, “Salonlarımızın betonarme ve çelik çatı karkas imalatları tamamlandı. İç dubar örme işlemleri devam ediyor. Ayrıca bir yandan da elektrik ve mekanik tesisat döşeme çalışmaları da sürüyor. 

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Düğün Salonumuzun çelik çatı makasları da monte edildi. Panel kaplamaları yapılacak. Düğün salonlarımızın montalama ve sıvalarının da yapılmasının ardından çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirilecek” dedi. 

Her iki düğün salonunun da depreme dayanıklı bir şekilde yapılmakta olduğunu kaydeden Başkanımız Akay, “Salonlarımızın yapım çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Haber / Baştuğ Alperen KARDEŞ 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *