[ad_1]

 

İba yeni atanan AK Parti Enez İlçe Başkanı Eyüp Soydemir ve AK Parti İpsala İlçe Başkanı Mahmut Tekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu, partililerle bir araya geldi.

İba, ziyarette yaptığı konuşmada, tarihi ve doğası ile öne çıkan Enez ve İpsala’da AK Parti’nin sesini daha gür kılmak için bir arada olduklarını belirtti. Enez ve İpsala’yı layık olduğu gerçek hizmetle tanıştıracaklarını anlatan İba, “Biliyorsunuz önümüzde bir yerel seçim var. Değerli arkadaşlarım ben çok eminim sizler başkanlarımız Eyüp Soydemir ve Mahmut Tekin ile Enez’de, İpsala’da ve Edirne’de bu yerel seçim sürecinde elini taşın altına sokabilecek isimlersiniz. 

Var gücümüzle çalışarak, her gün bir önceki günden daha fazla yorularak Enez’i, İpsala’yı ve Edirne’yi hak ettiği hizmetle buluşturma yolunda formanızın hakkını vereceksiniz. Yürekten inanıyorum ki başkanımızla birlikte, tek tek, kapı kapı her bir hemşehrimize gönül belediyeciliğimizi anlatacaksınız” dedi. 

 

“DAİMA SİZİNLEYİZ, DAİMA BİRLİKTEYİZ”

İba, “AK Partimizi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bu büyük ve kutlu davayı en güzel şekilde temsil edeceksiniz. Bu yolda, daima sizinleyiz, daima birlikteyiz. Hep birlikte Enez ve İpsala’yı daha parlak bir geleceğe taşıyacağımıza yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.  

İba ve beraberindekiler toplantının ardından Enez Kaymakamı Muhammed Emin Tutal’ı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay ve Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz’i de makamında ziyaret eden İba, yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi aldı.

 

AA

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *