[ad_1]

AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen haftalık gündemin değerlendirildiği toplantıda İl Başkanı Belgin İba, yeni merkez ilçe yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

“ÇOK BÜYÜK ADIMLARIN HABERCİSİ OLACAK” 

 

İba, Makak ile uyum içerisinde mahalle, esnaf ve hane ziyaretlerine ilk günden itibaren başladıklarını söyledi. Aralıksız programlar gerçekleştirdiklerin belirten İba, “Biz Edirne’mizde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük bir aile olduk. 

Engin başkanımız da bu ailenin bir parçası olarak bugün bizlerle merkez ilçemizin yeni yönetimini tanıştırdı. Biliyoruz ki bu tanışma, çok büyük adımların da habercisi olacak. Bu toplantımızdan sonra yarından itibaren geleceğe daha güçlü adımlar atarak şehrimize hizmet etmenin onurunu hep birlikte yaşayacağız. 

 

 

Her gün bir öncekinden daha çok ve daha büyük bir azimle çalışmak bizim için bir vazifedir. Bu görevin bilinciyle gecemizi gündüzümüze katmaya tek tek her bir hemşehrimize dokunmaya, her biriyle iletişimde olmaya devam edeceğiz. Unutmayın ki birlikte başaramayacağımız hiçbir şey yok. 

‘Hep birlikte Edirne’ diyerek bir olmak, birlik olmak Edirne’yi daha güzel yarınlara taşıyacak olan en önemli araçtır. Edirne’miz için hep birlikte yürümeye devam” ifadelerini kullandı.

 

 
Haber / Erdal AYDIN  

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *