[ad_1]

 

Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Süleyman Demirel Sosyal Tesisinde de diğer sosyal tesislerimizde olduğu gibi vatandaşlarımıza dört mevsim aileleri ve sevdikleriyle kaliteli hizmet sunulacak” dedi. 

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Atatürk Mahallesi Yıldız Caddesi ile Aynur Caddenin kesişiminde bulunan Süleyman Demirel Parkı içerisinde hizmete giren sosyal tesiste incelemelerde bulundu. 

“SOSYAL TESİSLERİN SAYISINI ARTIRIYORUZ” 

Tesis ve park içerisinde vakit geçiren vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çetin, vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini dinledi. Zengin kahvaltı ve yemek menüsü ile her kesime hitap eden, vatandaşların bir araya gelerek aileleri ve sevdikleriyle keyifli vakit geçirdiği sosyal tesislere bir yenisini daha eklediklerini ifade eden Başkan Çetin, “Kapaklı’da sosyal tesislerin sayısını artırmak için çalışıyoruz. 

 

 

Üstlendiğimiz sosyal belediyecilik anlayışı gereği vatandaşlarımızın huzurlu ve keyifli vakit geçireceği sosyal ve yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Bülent Ecevit Parkı Sosyal Tesisi, Ali Baba Parkı Sosyal Tesisi, Kazak Gölü Kır Bahçesi ve Çamlık Sosyal Tesisinin ardından Süleyman Demirel Sosyal Tesisini de hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Hayırlı olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızı tesislerimize davet ediyorum. Kapaklı Belediyesi iştirak şirketi KENTAŞ tarafından işletilen Süleyman Demirel Sosyal Tesisi, diğer sosyal tesislerde olduğu gibi vatandaşlara dört mevsim, aileleri ve sevdikleriyle kaliteli hizmet sunuyor. Her geçen gün çok sayıda vatandaşı ağırlayan tesisler, toplantı, doğum günü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor” ifadelerini kullandı. 

Haber / Buse AKIN 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *