[ad_1]
Köy muhtarı Rami Beler ile eşi Gülşah Beler, pekmez yapım aşamaları hakkında bilgi verdi. Beler, pekmez yapımının zor ve emek gerektiren bir iş olduğunu, geleneksel yöntemlerle katkı maddesi kullanılmadan yaptıkları pekmezlerin tüketiciler tarafından çok beğenildiğini ve yoğun rağbet gördüğünü belirtti.
DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDULAR
![](https://marmarahaber.com.tr/resimler/2023-10/18/92888467320200.webp)
Kaymakam Özdemir ve İlçe Müdürü Gürsu da köyün tarımsal ve hayvansal üretimi, su kaynakları ve korunması konularında köy muhtarı ile değerlendirmelerde bulunurken, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
Haber / Ebru CÜNİ
[ad_2]
Source link