[ad_1]
kapaklı’da eğitim öğretim veren büyükşehir belediyesi i̇smet i̇nönü i̇lkokulu’nda 2019-2020 eğitim-öğretim yılında başlatılan ‘burası hepimizin yuvası gelecek için bir can bir fidan projesi’ devam ediyor.
[ad_2]
Source link
![](https://habermarmaratv.com/wp-content/uploads/2023/10/45604389641446.webp.webp)
[ad_1]
kapaklı’da eğitim öğretim veren büyükşehir belediyesi i̇smet i̇nönü i̇lkokulu’nda 2019-2020 eğitim-öğretim yılında başlatılan ‘burası hepimizin yuvası gelecek için bir can bir fidan projesi’ devam ediyor.
[ad_2]
Source link