[ad_1]

Trakya bölgesinde görevli tedarik şirketi olarak hizmet veren Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), müşterilerinin abonelik ve fesih işlemlerini çok daha hızlı ve kolay yapabilmesi için online abonelik işlemlerini yeniledi.
 

“KENDİMİZİ SÜREKLİ GÜNCELLİYORUZ” 

TREPAŞ’tan yapılan açıklamada “Gerçek ve tüzel kişiler ilk abonelik işlemleri de dahil abonelik ve fesih işlemlerini www.trepas.com.tr internet adresimiz üzerinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Mesken, sanayi ve kamu ve özel hizmetler sektörü ile diğer tüketici grubunda yer alan tüm elektrik tüketicileri, dağıtım şirketi ile bağlantı anlaşması yapılmış olan tesisatlar için ilk abonelik işlemlerini de online olarak yapabilecek. 

Tüketiciler, ayrıca e-devlet üzerinden TREPAŞ hizmet sayfasından resmi internet sitemizin adresine tıklayarak da online işlemlere ulaşabilir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen hizmet bölgemizdeki tüm tüketicilerimize en iyi hizmeti sunma hedefi ile çalışıyor, bunun için sürekli kendimizi güncellerken; kolay erişilebilen, kaliteli ve uçtan uca bir hizmet deneyimi ile tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz” denildi. 

Haber / Baştuğ Alperen KARDEŞ 

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *